Засоби індивідуального захисту
Типи засобів індивідуального захисту органів дихання
Засоби індивідуального захисту органів дихання поділяються на дві основні категорії:
- фільтрувальні вироби — не допускають потрапляння шкідливих компонентів у органи дихання, для цього в конструкції передбачені фільтри, спеціальні касети.
- промислові засоби індивідуального захисту ізольованого типу — їхній принцип дії полягає в подаванні чистого повітря, збагаченого киснем незалежно від стану довкілля, по суті, це дихальні апарати, у яких повітря подається через трубки з балона до дихальних шляхів.
До першої групи належать респіратори, протигази, маски. Найчастіше використовуються для створення необхідних умов на підприємствах і є найзручнішими, а також економними. Другі являють собою апарати відкритого вигляду, що відводять продукти дихальної функції в атмосферу, і закритого типу, що насичують їх киснем і дають назад для дихання.
На підприємствах використовуються найчастіше такі засоби індивідуального захисту органів дихання, як-от респіратори, маски та протигази.
Промислові засоби індивідуального захисту
Для забезпечення необхідного рівня захисту на промислових підприємствах використовуються й інші засоби індивідуального захисту. Для роботи в умовах підвищеного шуму активно застосовують пристосування для слуху, спеціальні навушники, що запобігають негативному впливу шуму. Засоби для очей — обов'язковий елемент екіпірування на підприємствах, де потрібно контактувати зі зварюванням, апаратами, які видають іскри, на хімічних підприємствах під час роботи з кислотами. Вироби для рук використовуються на будь-якому підприємстві. Необхідний рівень захисту забезпечують засоби для голови та обличчя. У будівництві та не тільки застосовується продукція для роботи на висоті.
Якісні, довговічні, практичні стійкі до зносу промислові засоби індивідуального захисту пропонує придбати інтернет-магазин АВ Forma-prom. На всі засоби індивідуального захисту представлені гарантія якості від виробника та доступна вартість.